O nas

kim jesteśmy


Rozmus DESIGN to pracownia zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz.

Pasja i zamiłowanie do tego co robimy  sprawiła , że już od ponad 5 lat z powodzeniem realizujemy projekty wnętrz na terenie województwa Małopolskiego.

 

Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem , nie tworzymy projektów szablonowych, staramy się spełniać marzenia naszych klientów o pięknych wnętrzach.

W swojej pracy przywiązujemy szczególną uwagę do najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz, ze szczególnym zwróceniem uwagi na dobrze przemyślaną funkcję z zachowaniem wszelkich zasad ergonomii.

Staramy się, aby nasze wizualizacje były foto realistyczne, tak aby każdy nasz klient już na etapie projektowania mógł poczuć się jak w domu.

 

Tworzymy projekty we wszystkich stylach, jednak naszym ulubionym jest styl nowoczesny z „nutą góralszczyzny”. Miłość do folkloru sprawiła, iż wnętrza tego typu dają nam najwięcej satysfakcji.

Naszą pasją jest tworzenie nowych wzorów, na podstawie których powstają oryginalne lampy, meble, dodatki dzięki którym projektowane wnętrza stają się niebanalne i na zawsze zapadają w pamięci.

W projektach tego typu  staramy się podkreślać charakter regionu ze szczególnym uwzględnieniem „ducha epoki”  tak, by być na bieżąco z obowiązującymi trendami, nie zapominając o tradycji naszych przodków.

W Swojej pracy staramy się ciągle dążyć do perfekcji tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

Z biegiem czasu udało się nam pozyskać grupę sprawdzonych fachowców, z którymi współpracujemy i których chętnie polecamy.

Zaufana ekipa to gwarancja sukcesu, ogranicza bowiem ryzyko związane z nierzetelnymi wykonawcami, których praca potęguje problemy mogące się pojawić podczas realizacji projektu.

Nasze portfolio to jedynie namiastka tego co robimy, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do obejrzenia naszych prac , które przynajmniej w jakimś stopniu pokażą Państwu nasze możliwości.